HİJYENİK KLOZET KAPAĞI

SAĞLIK AÇISINDAN YARARLARI :

Her kullanıcı, klozeti yeni ve temiz sarf malzemesi ile kullandığından klozete oturmakla bulaşabilecek hastalıklar ve mikroplar önlenir. (Örneğin; idrar yolları enfeksiyonu, nefrit, üriner sistem enfeksiyonları ve sivilce ile ödem oluşması gibi.)İŞLETME AÇISINDAN YARARLARI :

Mekanınızı, işyerinizi ziyaret eden müşterileriniz, dostlarınız veya birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ortak kullanıma açık tuvaletleri kullanmak istediklerinde zihinlerinde hep aynı şu benzer sorular oluşur;

• Kullanacağım klozet temiz mi?

• Acaba benden önce kim kullandı?

• Bulaşıcı hastalık kapma riskim var mı?

Akıllarda oluşan bu sorular için hemen herkes şu tedbirleri almayı düşünür:

• Klozeti nasıl temizlemeliyim?

• Yoksa oturmadan ayaklarımla basarak mı kullansam?

• Tuvalet kağıdını ıslatarak silmeli miyim?

• Klozet üstüne tuvalet kağıdı mı sermeliyim?

Fakat hiç biri köklü bir çözüm sağlamaz...
hijyenik klozet kapağı fiyatı izmir

HİJYENİK KLOZET KAPAĞI ile tuvaletinize çağdaş ve hijyenik görünüm kazandırırsınız. Bu sayede işletmenize ek bir prestij sağlayarak sizi rakiplerinizden daha üstün duruma getirecektir.KULLANIMI KOLAY :

Hijyenik klozet kapağının kullanımı son derece kolaydır. Dokunmatik butona basıldığında sistem yeni ve temiz sarf malzemesini otomatik serer. Bu nedenle yüksek voltajlı elektriksel bir bağlantı olmadığından, ıslak mekanlarda son derece güvenilirdir. İç bölüme yerleştirilen şarjlı akü 2000 adet kullanımlık güç sağlar. Bir adaptörle 3 saat gibi kısa bir sürede kolayca şarj edilir.KULLANIM ALANLARI :

Lokantalar, Cafeler, Pastaneler, Bar ve Müzikli Mekanlar, Özel Hastaneler, Özel Muayeneler, Tıp Merkezleri, Laboratuvarlar, Özel Kolejler, Anaokulları ve Kreşler, Oteller, Pansiyonlar, Misafirhaneler, Öğretmenevleri, Üniversiteler, Belediyeler, Adliyeler, Vergi Daireleri, Diğer Resmi Daireler, Bankalar, Benzin İstasyonları, Sinemalar, Tiyatrolar, Toplantı Salonları, Sergi ve Galeriler, Spor Salonları, Kuaför ve Güzellik Salonları, Alışveriş Merkezleri (AVM), Dernekler, Vakıflar, Özel Kuruluşlar, Şirketler ve FabrikalarHİJYENİK KLOZET KAPAK ÇEŞİTLERİ :

Akülü hijyenik klozet kapağı ve Elektrikli hijyenik klozet kapağı şeklinde iki farklı model mevcuttur. Her iki modelin de hem dokunmatik hem de sensörlü tipi vardır.

izmir hijyenik klozet kapağı satışı, izmirde hijyenik klozet kapak fiyatları